Majewska-Opiełka Iwona

Cytaty motywujące i inspirujące, których autorem jest Iwona Majewska-Opiełka.

Iwona Majewska-OpiełkaIwona Majewska-Opiełka, jest doradcą rozwoju osobowości i trenerem liderów w USA i Kanadzie, a od 1994 roku także w Polsce. Pani Iwona jest założycielką Akademii Skutecznego Działania. Prowadziła zajęcia pod auspicjami Business Centre Club. Z seminariów i szkoleń, które prowadziła, skorzystali i nadal korzystają przedstawiciele większości liczących się dużych firm w Polsce.

Po wyjeździe do Kanady wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Warszawskim (psychologia) uaktualniła na University of Toronto. W latach 1986–1994 studiowała filozofię sukcesu, psychologię osiągnięć, zarządzanie i kierowanie ludźmi u najwybitniejszych przedstawicieli tego kierunku. Jej nauczycielami byli Stephen R. Covey, Anthony Robbins, Brian Tracy, Susan Jeffers, Bob Proctor, David Whitley, Wyne Dyer i inni.

Przetłumaczyła amerykański bestseller Stephena R. Coveya „Siedem nawyków skutecznego działania” i napisała czternaście własnych książek z dziedziny samodoskonalenia: „Ku doskonałości”, "Akademia sukcesu”, „Umysł lidera”, „Korepetycje z sukcesu”, „Wychowanie do szczęścia”, „Sukces firmy”, „Sprzedaż i charakter”, „Czas kobiet” oraz „Droga do siebie”.

Psycholog, także biznesu, trener, coach, mentor liderów i asów sprzedaży. Autorka logodydaktyki  – innowacyjnej koncepcji wspierającej holistycznie biznes, edukację i życie osobiste. Laureatka nagrody PNSA z 2012 roku w kategorii najlepszy trener sprzedaży

Publikacje których autorem jest Iwona Majewska-Opiełka znajdziesz tu: ---> Książki Iwona Majewska-Opiełka

Tani hosting

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System