Vitale Joe

Cytaty motywujące i inspirujące, których autorem jest Joe Vitale.

Joe VitaleJoe Vitale, jeszcze kilkanaście lat temu bezdomny, poprzez swoje inspirujące doświadczenia osobiste, zdobytą wiedzę i zaraźliwy optymizm oraz energię, wraz ze strategiami, technikami i metodami, które promuje, stał się dla wielu ludzi najważniejszą „zwrotnicą” przestawiającą ich życie na zupełnie nowe tory. Joe jest żywym przykładem działania prawa przyciągania. Pomimo że sam doświadczył losu bezdomnego, przyciągnął do siebie to, o czym marzył, stając się sławnym pisarzem, doradcą i multimilionerem. Teraz z pasją przekazuje tę wiedzę innym.

Joe Vitale jako wielki zwolennik stałego rozwoju i zdobywania wiedzy czerpał wiele z publikacji i doświadczeń takich ludzi, jak Napoleon Hill, P.T. Barnum („Sztuka zdobywania pieniędzy”) czy Wallace D. Wattles (którego publikację „Sztuka wzbogacania się” – „Science of Getting Rich” – uważa się za biblię i pierwowzór filozofii związanej z prawem przyciągania).

Joe Vitale na całym świecie znany jest przede wszystkim jako prekursor „marketingu hipnotycznego”, którego sekrety wyjawia w swoich książkach bijących na świecie rekordy popularności, wygrywając na listach bestsellerów Amazon.com nawet z „Harrym Potterem”!

Publikacje których autorem jest Joe Vitale znajdziesz tu: ---> Książki Joe Vitale

Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy - Joe Vitale DVD

Kody umysłu

Tani hosting

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System